آسانسورهای اتومبیل برای جابجایی اتومبیل ها در آپارتمان ها ، نمایشگاه های اتومبیل ، گاراژها ، خانه ها و موارد دیگر طراحی شده اند ، آسانسورهای اتومبیل ما راه حل های کمکی ، آسان برای استفاده در زیرزمین و یا پشت بام را برای شهرهایی بزرگ و شلوغ ارائه می دهند.

آسانسورهای اتومبیل سرمایه گذاری با پتانسیل پرداخت فوری در تحولات مدرن شهری است که باعث صرفه جویی قابل توجهی در فضای و انعطاف پذیری طراحی برای برنامه ریزان و معماران ساختمان می شود. نتیجه: طراحی خلاقانه تر ، لمس لوکس و افزایش ارزش املاک.
آسانسورهای اتومبیل دارای سرعت کمتری نسبت به بالابرها می باشنداما  ظرفیت بار سنگین ترو مهندسی شده برای شرایط سخت کار روزانه هستند که نشان می دهد آسانسور وسیله نقلیه شما دوام بیشتری خواهد داشت و باعث افزایش کیفیت ساخت می شود.
 
در آسانسورخودروبر ما طیف وسیعی از مدل های آسانسور اتومبیل را ارائه می دهیم که توسط تیم ما از متخصصان باتجربه سفارشی می شوند. هدف ماطراحی بی نقص ازموقعیت قرارگیری ،راندمان ، ایمنی ، قابل اعتماد ، پایدار ، راحت و با صرفه اقتصادی است.
 
مزایای استفاده از رمپ های خودروبر:
 
تجهیزات برای چرخه عمر طولانی طراحی شده اند.
 
هزینه های عملیاتی ممکن است کمتر از طرح های سنتی باشد.
 
نصب و نگهداری آسان.
 
قابلیت اطمینان از طریق یک سیستم کاملاً یکپارچه حاصل می شود.
 
سیستم های درایو دارهیدرولیک با تکنولوژی کیفیت ساخت بالا
 
استفاده از شاخص موقعیت خودرو ،کنترل از راه دور،چراغ سیگنال های هشداردهنده ،درب های برقی ،سنسورهای وضعیت موقعیت،سیستم ایمنی ضدترکیدگی شلنگ،سوییچ ها ی فشارجهت کنترل فشارهیدرولیک،قطع اضطراری و باطری پشتیبان می تواند به صورت سفارشی قابل اجرا  باشد.
 
 

 قیمت بالابر در اراک،شازند،محلات،تفرش،آشتیان،دلیجان،خنداب،

کمیجان،نراق،ساوه،فرمهین،

خمین،محلات،گلپایگان،ازنا،الیگودرز،درود،بروجرد

،ملایر،نهاوند،قم ،سلفچگان،وخرم آباد می باشد.